Бахмутский форум
Добро пожаловать на аматорский форум нашего городка))))
Чтобы стать полноправным участником данного форума пройдите маленький этап регистрации, после чего вы сможете добавлять свои темы и оставлять комментарии, а также общаться в чате.
Приятной работы!!!
Бахмутский форум
Добро пожаловать на аматорский форум нашего городка))))
Чтобы стать полноправным участником данного форума пройдите маленький этап регистрации, после чего вы сможете добавлять свои темы и оставлять комментарии, а также общаться в чате.
Приятной работы!!!
Бахмутский форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Бахмутский городской аматорский форум!!!
 
ФорумПорталПоследние изображенияПоискРегистрацияВход
Погода в городе
Интересное
Поиск
 
 

Результаты :
 
Rechercher Расширенный поиск
Статистика
lifehaker.xyz - Топ рейтинг сайтов
Последние темы
» Місцева влада запрошує бачмутян взяти участь у діалозі 25.01.2024
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 25, 2024 1:42 am автор Vendor

» Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 25, 2024 1:19 am автор Vendor

» Как использовать обмен трафиком для получения оптимальных результатов 2024
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 25, 2024 12:50 am автор Vendor

» Покупка обзоров веб-трафика: что вам нужно знать 2024
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 25, 2024 12:49 am автор Vendor

» LMail предоставляет временный, безопасный, анонимный, бесплатный одноразовый электронный адрес.
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 25, 2024 12:48 am автор Vendor

» Борги та штрафи за комуналку у воєнний час: що робити бахмутянам?
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 12, 2023 5:50 pm автор Vendor

» Компенсація за комуналку: хто може отримати?
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 12, 2023 5:43 pm автор Vendor

» Набір першокласників до НВК№ 11: як працює один із провідних навчальних закладів Бахмута
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 12, 2023 5:41 pm автор Vendor

» Як українці можуть безплатно отримати LED-лампи?
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyЧт Янв 12, 2023 5:37 pm автор Vendor

Форум
Календарик
Праздники Украины
Партнеры
Стать партнером
Самые просматриваемые темы
Ремонт посудомоечной машины Артёмовск. Мастер для ремонта в Артёмовске
Ориигнальные тактические фонари и лазерные указки
Движение автобусов с пригородней автостанции г.Артемовска
Перечнь Артёмовских сайтов
Газета "СОБЫТИЯ"
Артёмовское такси
Средства массовой информации и провайдеры Артемовска, Часов Яра, Соледара
Новый счёт для оплаты интернета от Артнет квитанция
Тарифы Артнет для оптоволоконной сети - Артемовск, Соледар, Часов Яр
Семиклассник-убийца предстал перед судом источник: Газета СОБЫТИЯ
Seo посилання
Тимчасова пошта на Lmail.su Швидке скорочення посилань з статистикою Linkf.su Розкрутка сайтів Abuz.bzs.su Онлайнкінотеатр kinovonline.do.am Безкоштовний софт soft-pk.do.am

 

 Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками

Перейти вниз 
АвторСообщение
Vendor
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Vendor


Женщина Количество сообщений : 1003
Очки : 2924
Репутация : 0
Дата регистрации : 2008-08-20

Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками Empty
СообщениеТема: Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками   Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками EmptyСб Окт 01, 2016 10:41 am

"Я не на хвилину не вагався щодо вступу до лав "Ліги майбутніх поліцейських". Але мені ще не було 14 років, тому я чекав на досягнення мною такого віку; і зараз я дуже радий, що став повноправним учасником родини лігівців. Я відчуваю в собі потенціал бути в активі сучасної молоді",- пояснив свою думку Дмитро.
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками P2240319
"Я дуже бажала стати учасницею такої чудової молодіжної команди, якою є "Ліга майбутніх поліцейських". Я хочу допомагати людям, які у біді - це моє кредо, я впевнена, що саме Ліга мені допоможе реалізуватися у моїх мріях",- поділилася своїми радісними емоціями Софія.
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками P2240322
"Я полюбляю активний спосіб життя, мені дуже цікаво щось нове. Тому я хочу спробувати себе у діяльності "Ліги майбутніх поліцейських",- висловив свою думку Остап.
 "Мені дуже хочеться вступити до Громадської організації "Ліга майбутніх поліцейських". На мій погляд, немає більш затребуваної професії, як професія поліцейського. Поліцейський - це людина, на плечі якої покладено обов"язок з підтримання порядку в суспільстві. Я хочу спробувати себе у цій професій, і вважаю, що участь у діяльності
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками P2240315
"Ліги майбутніх поліцейських" допоможе мені визначитися у своїй мрії. Я хочу бути чесной та допомагати людям у біді,"- так визначила своє покликання Анжела.
 "Я пишаюся тим, що сучасна молодь має активну громадянську позицію, Вважаю, що Анжела та Остап мають для реалізації своїх мрій не лише бажання, а й могутній потенціал дій",- поділився враженнями директор школи № 6 Олександр Васильович.
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками S_p22403171475249711
 Вітаємо нових учасників нашої дружної команди з цією урочистою подією їхнього вступу до Громадської організації "Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських"!
Костянтинівське відділення поліції щиро поздоровляє підлітків з цією подією!
 Не згубіть в своїм серці «людину»,
 Світу «правди» несіть полум’я,
 Не цурайтесь, любіть Україну,
 Бережіть своє чесне ім’я.
 Розгорніть соколинії крила,
 Прапор «волі» здійміть догори,
 Хай несуть ваші дужі вітрила
 Лиш могутні,попутні вітри!
Ліга майбітніх поліцейських
Вернуться к началу Перейти вниз
http://artemovsk.chudoforum.ru
 
Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» УЧАСНИКИ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ЛАНКИ ЛІГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ПРОТИДІЇ СТРЕСАМ
» Костянтинівські лігівці активно поповнюють свої ряди
» Активна учасниця бахмутської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» взяла участь у студентському Форумі
» Орієнтуємось на досвід та практику європейських країн- учасники бахмутської ліги стали учасниками літовсько-українського освітнього проекту
» ОРІЄНТУЄМОСЬ НА ДОСВІД ТА ПРАКТИКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН- УЧАСНИКИ БАХМУТСЬКОЇ ЛІГИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Бахмутский форум :: ГО Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських :: Костянтинівська Ліга поліцейських-
Перейти: